BOHO

Wersja Testowa

Poniżej znajdziecie testową wersję elektroniczne zaproszenia na ślub: Boho.
Ta wersja testowa jest w pełni personalizowana a to oznacza, że każdy element możecie zmienić lub dopasować do swoich potrzeb.

elektroniczne zaproszenia na ślub

Pobieramy Się!

Marcelina & Mateusz

Niedziela, 15 Luty 2024

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Poznaj Nas

Historia Naszej Miłości

W dniu, który zmienił moje życie, postanowiłam wybrać się na specjalny pokaz sztuki współczesnej, który odbywał się w nowoczesnej galerii w centrum miasta. Byłam zafascynowana sztuką i ciekawa nowych doznań, więc wiedziałam, że to będzie idealne miejsce na spędzenie wieczoru.

Gdy przekroczyłam próg galerii, moje oczy natychmiast zwróciły uwagę na niezwykłe dzieło sztuki, które emitowało tajemnicze światło. Przyciągnęło mnie ono jak magnes, więc zbliżyłam się, aby je dokładniej przyjrzeć. Nieświadoma otaczającego mnie świata, zapatrzona w tę piękną abstrakcję, nie zauważyłam, że nie byłam jedyna, kto był zafascynowany tym dziełem.

Nagle, delikatny dotyk na moim ramieniu sprawił, że odwróciłam się. Tam, wśród tłumu ludzi, stał Norbert z uśmiechem na twarzy. Jego spojrzenie było pełne ciekawości i zainteresowania. Spojrzeliśmy sobie w oczy i od tego momentu wiedziałam, że to jest ta osoba, której nie mogę przepuścić z mojego życia.

Zaczęliśmy rozmawiać o sztuce, o naszych pasjach i o tym, co nas fascynuje w życiu. Norbert miał takie głębokie zrozumienie dla sztuki i światła, które emanowało z dzieła, że wiedziałam, że ma w sobie coś wyjątkowego. Jego wrażliwość i umiejętność dostrzeżenia piękna w najmniejszych szczegółach wzbudziły we mnie ogromne zainteresowanie.

Ważne Informacje

Pani Młoda

Marcelina

531 721 721
Marcelina@slub.pl

Pan Młody

Mateusz

531 721 721
Mateusz@slub.pl

Ceremonia

Uroczystość

Potwierdzenie Przybycia

Drodzy Goście, bardzo prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 07.10.2023r. Aby Ułatwić Wam potwierdzenie przybycia, przygotowaliśmy dla Was poniższy formularz. Dziękujemy za wypełnienie go i mamy nadzieję do zobaczenia!

_______

_______

1 + 7 =

Najczęściej zadawane pytania:

 

1.Czym są elektroniczne zaproszenia na ślub od na-opak.eu?

Cyfrowe zaproszenia ślubne to elektroniczne wersje tradycyjnych zaproszeń, które można wysyłać drogą mailową lub udostępniać online przez znane komunikatory. Mogą one zawierać różnorodne elementy, takie jak grafiki, multimedia, formularz potwierdzenia przybycia oraz inne interaktywne funkcje. To co nas wyróżnia to to, że nie tworzymy zwykłych zaproszeń w formacie JPG czy PDF które wysyłacie do swoich gości, a pełnowartościowe strony www. które dostosowujecie do swoich potrzeb.

2. Jak działają elektroniczne zaproszenia na ślub?

Nasze elektroniczne zaproszenia na ślub działają na zasadzie znanych Wam  stron www. wykupujemy dla Was domenę która sami wybieracie (np.kasiamaciek.pl) oraz umieszczamy ja na naszym hostingu. Po stworzeniu takiego zaproszenia możecie skopiować link i wysłać waszym gościom, stworzyć grupę na której wrzucicie zaproszenie lub wysłać mailowo.

3. Jak długo ważne jest elektroniczne zaproszenia ślubne?

nasze cyfrowe zaproszenie ważne jest cały rok od dnia zakupu.

4. Jak goście potwierdzają swoje przybycie za pomocą zaproszenia elektronicznego?

Dzięki naszemu formularzowi które zawarte jest w każdym zaproszeniu wasi goście łatwo i intuicyjnie potwierdza przybycie na Wasz ślub. Formularz możecie dostosować do swoich własnych potrzeb. Na końcu każdej wersji testowej ślubnych zaproszeń znajduje się przykładowe potwierdzenie przybycia.

5. Czy oferujecie zaproszenia ślubne w indywidualnym projekcie?

Tak, napisz do nas korzystając z formularza, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę.

6. Czy są dostępne elektroniczne zaproszenia na ślub w różnych językach?

Oferujemy zaproszenia ślubne dostępne w różnych językach. Nasze zaproszenia mogą być dostosowane do potrzeb klienta, co obejmuje również tłumaczenia na różne języki. Opcje dodatkowego języka w zaproszeniu możesz wykupić w cyfrowych dodatkach.

7. Czy są dostępne gotowe szablony zaproszeń ślubnych?

W naszej ofercie znajdują się różnorodne szablony zaproszeń ślubnych, które można dostosować do własnych potrzeb. Nasze szablony obejmują różnorodne style i tematy, aby sprostać różnym preferencjom klientów.

8. Jak Wygląda proces realizacji cyfrowych zaproszeń na ślub? 

Cały proces tworzenia cyfrowego zaproszenia krok po kroku opisaliśmy na naszym blogu. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.