CZAS I KOSZT DOSTAWY

1. SŁÓW KILKA O REALIZACJI TWOJEGO ZAMÓWIENIA

Proces realizacji zamówienia rozpoczyna się od wyboru cyfrowego szablonu zaproszenia przez klienta. Kiedy zamówienie zostaje opłacone, nasi specjaliści kontaktują się z Tobą drogą mailową w celu uzyskania potrzebnych informacji i materiałów potrzebnych do wykonania zadania. Jeśli klient nie posiada umiejętności kadrowania zdjęć, nie ma powodu do obaw, ponieważ nasi specjaliści zajmą się tym zadaniem.

Po zebraniu niezbędnych materiałów, nasz zespół rozpoczyna prace. Szablon jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb klienta, a następnie wysyłamy link do akceptacji. Klient ma wtedy możliwość dokonania ostatnich zmian i poprawek. Gdy wszystko jest zgodne z oczekiwaniami klienta, a on sam jest zadowolony, nasza praca zostaje ukończona.

Klient może wtedy cieszyć się swoją uroczystością i dzielić się linkiem z bliskimi.

Nasz zespół zapewnia pełne wsparcie i asystę na każdym etapie procesu, a naszym celem jest zawsze zadowolenie klienta. U nas czas i koszt dostawy zawsze są przejrzyste.

2. CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Czas realizacji zamówienia wynosi zwykle 3 dni robocze, licząc od dnia, w którym klient dostarczy wszelkie niezbędne materiały i informacje potrzebne do wykonania zlecenia. Jeśli wszystkie potrzebne materiały i informacje są dostępne, firma dokłada wszelkich starań, aby przygotować zamówienie w terminie.

W trakcie sezonu, czas realizacji zamówienia może się jednak wydłużyć, ponieważ w tym czasie ilość zamówień jest zwykle większa, a my musimy zwiększyć swoją pracę, aby sprostać temu wzrostowi. W takiej sytuacji będziemy informować klienta o szacowanym czasie realizacji zamówienia i postarać się, aby termin realizacji był jak najkrótszy.

W przypadku pytań lub wątpliwości jesteśmy zawsze do dyspozycji klienta i z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące czasu realizacji zamówienia.

3. KOSZT DOSTAWY

Zaproszenia cyfrowe mają wiele zalet – są szybkie, wygodne i ekologiczne. Ale czy wiesz, co jeszcze jest świetne w zaproszeniach cyfrowych? Dostawa zawsze jest darmowa! Tak, nie ma potrzeby płacenia dodatkowych kosztów za przesyłkę, co oznacza więcej pieniędzy w Twoim portfelu. Więc jeśli chcesz zaprosić swoich bliskich na ważne wydarzenie, nie musisz martwić się o koszty dostawy.

Zaproszenia cyfrowe to prawdziwy kameleon – dostosowują się do każdej okazji i oszczędzają Twoje pieniądze. Więc jeśli chcesz, aby Twoje zaproszenia wyglądały elegancko i profesjonalnie, a jednocześnie nie chcesz wydawać fortuny, wybierz zaproszenia cyfrowe. Darmowa dostawa to tylko dodatkowy atut, który sprawia, że są jeszcze bardziej atrakcyjne.