Marcelina & Mateusz

pobieramy się

15 sierpień 2024r

Poznaj nas

historia naszej miłości

W dniu, który zmienił moje życie, postanowiłam wybrać się na specjalny pokaz sztuki współczesnej, który odbywał się w nowoczesnej galerii w centrum miasta. Byłam zafascynowana sztuką i ciekawa nowych doznań, więc wiedziałam, że to będzie idealne miejsce na spędzenie wieczoru.

Gdy przekroczyłam próg galerii, moje oczy natychmiast zwróciły uwagę na niezwykłe dzieło sztuki, które emitowało tajemnicze światło. Przyciągnęło mnie ono jak magnes, więc zbliżyłam się, aby je dokładniej przyjrzeć. Nieświadoma otaczającego mnie świata, zapatrzona w tę piękną abstrakcję, nie zauważyłam, że nie byłam jedyna, kto był zafascynowany tym dziełem.

Nagle, delikatny dotyk na moim ramieniu sprawił, że odwróciłam się. Tam, wśród tłumu ludzi, stał Norbert z uśmiechem na twarzy. Jego spojrzenie było pełne ciekawości i zainteresowania. Spojrzeliśmy sobie w oczy i od tego momentu wiedziałam, że to jest ta osoba, której nie mogę przepuścić z mojego życia.

kiedy sie poznalismy

15 sierpień 2005r

kiedy powiedziałam tak

25 luty 2012r

Nasz Ślub

15 sierpień 2024r

Ceremonia

Adres

Uroczystość

Adres

Potwierdzenie przybycia

Drodzy Goście, bardzo prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 07.10.2023r. Aby Ułatwić Wam potwierdzenie przybycia, przygotowaliśmy dla Was poniższy formularz. Dziękujemy za wypełnienie go i mamy nadzieję do zobaczenia!

_______

_______

7 + 2 =