Różowe Noce

Wersja Testowa

Poniżej znajdziecie testową wersję wirtualne zaproszenia na ślub: Różowe Noce.
Ta wersja testowa jest w pełni personalizowana a to oznacza, że każdy element możecie zmienić lub dopasować do swoich potrzeb.

wirtualne zaproszenia na ślub

Marcelina & Mateusz

12:00 | 20.08.2023

3

Uroczystość

15:00 | 20.06.2023

Adres
gdzie odbywa
się uroczystość

ceremonia

16:00 | 20.06.2023

Adres
gdzie odbywa
się ceremonia

Do ślubu pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Nasza historia

Byłem na wakacjach w urokliwej nadmorskiej miejscowości. Spacerując po plaży, moje oczy natrafiły na piękną kobietę, która zachwyciła mnie swoją grą na ukulele. Zbliżyłem się, zafascynowany jej talentem i delikatnością.

Zaczęliśmy rozmawiać i okazało się, że Marcelina jest nie tylko pxutalentowana muzycznie, ale również pełna pasji do podróżowania i poznawania świata. Spędziliśmy cały wieczór, słuchając jej melodyjnych dźwięków i rozmawiając o naszych marzeniach.

Wiedziałem, że to jest ta jedyna, z którą chcę spędzić resztę życia. Dziś, jako małżonkowie, kontynuujemy naszą podróż przez życie, wspólnie tworząc piękne wspomnienia i spełniając nasze najskrytsze pragnienia. Nasze spotkanie na plaży było początkiem naszej niesamowitej miłości, która trwa nadal, pełna radości i wzajemnego wsparcia.

Z Marceliną obok mnie, czuję się silny i pewny, że razem pokonamy wszelkie przeszkody.

Pani Młoda

Marcelina

721 721 721

Pan Młody

Mateusz

721 721 721

Mail

hej@wesele.pl

Potwierdzenie Przybycia

Prosimy o potwierdzenie przybycia do 10 czerwca 2023r

_____

_____

12 + 1 =

Najczęściej zadawane pytania:

 

1.Czym są wirtualne zaproszenia na ślub od na-opak.eu?

Cyfrowe zaproszenia ślubne to elektroniczne wersje tradycyjnych zaproszeń, które można wysyłać drogą mailową lub udostępniać online przez znane komunikatory. Mogą one zawierać różnorodne elementy, takie jak grafiki, multimedia, formularz potwierdzenia przybycia oraz inne interaktywne funkcje. To co nas wyróżnia to to, że nie tworzymy zwykłych zaproszeń w formacie JPG czy PDF które wysyłacie do swoich gości, a pełnowartościowe strony www. które dostosowujecie do swoich potrzeb.

2. Jak działają elektroniczne zaproszenia na ślub?

Nasze elektroniczne zaproszenia na ślub działają na zasadzie znanych Wam  stron www. wykupujemy dla Was domenę która sami wybieracie (np.kasiamaciek.pl) oraz umieszczamy ja na naszym hostingu. Po stworzeniu takiego zaproszenia możecie skopiować link i wysłać waszym gościom, stworzyć grupę na której wrzucicie zaproszenie lub wysłać mailowo.

3. Jak długo ważne jest elektroniczne zaproszenia ślubne?

Nasze cyfrowe zaproszenie ważne jest cały rok od dnia zakupu.

4. Jak goście potwierdzają swoje przybycie za pomocą zaproszenia elektronicznego?

Dzięki naszemu formularzowi które zawarte jest w każdym zaproszeniu wasi goście łatwo i intuicyjnie potwierdza przybycie na Wasz ślub. Formularz możecie dostosować do swoich własnych potrzeb. Na końcu każdej wersji testowej ślubnych zaproszeń znajduje się przykładowe potwierdzenie przybycia.

5. Czy oferujecie zaproszenia ślubne w indywidualnym projekcie?

Tak, napisz do nas korzystając z formularza, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę.

6. Czy są dostępne zaproszenia ślubne w różnych językach?

Oferujemy zaproszenia ślubne dostępne w różnych językach. Nasze zaproszenia mogą być dostosowane do potrzeb klienta, co obejmuje również tłumaczenia na różne języki. Opcje dodatkowego języka w zaproszeniu możesz wykupić w cyfrowych dodatkach.

7. Czy są dostępne gotowe szablony zaproszeń ślubnych?

W naszej ofercie znajdują się różnorodne szablony zaproszeń ślubnych, które można dostosować do własnych potrzeb. Nasze szablony obejmują różnorodne style i tematy, aby sprostać różnym preferencjom klientów.

8. Jak Wygląda proces realizacji cyfrowych zaproszeń na ślub? 

Cały proces tworzenia cyfrowego zaproszenia krok po kroku opisaliśmy na naszym blogu. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.